Naše služby

Závlahové systémy

  • Realizace závlahových systémů
  • Poradenství při samo realizacích
  • Dodávka komponentů pro samo realizace
  • Servis závlahových systémů
  • Prodej komponentů pro závlahy
  • Bezplatně Vám vypracujeme kalkulaci na závlahový systém.

Proč závlahový systém?

Více času pro život

Kuriozitou je, že právě technika, která v mnoha případech zrychluje život, nám tento čas navrací.

Voda kdekoliv na zahradě ihned k dispozici

Závlahový systém se přizpůsobí vaší zahradě. Je několik možností, které zajistí potřeby na vaší zahradě.

Nižší účty za spotřebovanou vodu

Zavlažovací systém pracuje v noci, kdy je účinnost závlahy nejvyšší díky nižšímu výparu a menšímu vlivu větr.

Zdravější vývoj rostlin a trávníku

Zavlažování v nočních a ranních hodinách, je díky příznivějším teplotám mnohem šetrnější pro trávník a květiny a nedochází tak k tepelným šokům.

Klidná a bezstarostná dovolená

Zavlažovací systém se o Vaši zahradu postará i po dobu Vaší nepřítomnosti. Díky automatickým čidlům systém reaguje na deštivé dny a nezavlažuje tedy nadbytečně.

Konec tahání zalévacích konví

Trvalé řešení pro větší konfort.

Vyšší hodnota nemovitosti

Krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskuzí zvyšuje tržní hodnotu domu a prestiž nemovitosti.

Naše služby

Systém Pipeline

Tahání zalévacích konví je out – dnes je možné nainstalovat pod trávník systém Pipeline. Přivede vodu tam, kde je právě zapotřebí – buď pro sprchování, nebo zalévání.

Flexibilní plastové trubky jsou neviditelně položeny pod zemí a vedou na libovolné místo v zahradě. Všude tam, kde je voda potřeba je nainstalována „vodní zásuvka“. Obsluha je neskutečně snadná: po připojení hadice začne proudit voda. Číst více >

Naše služby

Systém sprinkler

Pod zemí pevně instalované výsuvné zadešťovače se postarají o rovnoměrně zavlažovaný perfektní trávník. Zadešťovače se vysunou tlakem vody, zavlažují trávník a poté zmizí v podzemí.

Význam zavlažování pro zdraví a vzhled trávníku je často podceňován. Trávník týdně spotřebuje přibližně 20l vody na čtvereční metr. Sprikler systém je profesionálním zavlažovacím systémem, který lze sestavit podle individuálních požadavků. Číst více >

Naše služby

Micro-drip systém

Kapková závlaha zalévá každou rostlinu tak, jak to má nejraději – zmáčknutím knoflíku anebo plně automaticky. Ušetří přitom až 50% vody, která by se při běžném zalévání vypařila nebo vsákla.

Největší výhodou Micro-Drip Systému je nepochybně úspora času: co trvá celé hodiny zalévací konví, dá se vyřídit jednoduše pootočením vodovodního kohoutku, ve spojení s řízením zavlažování dokonce automaticky. Číst více >

Naše služby

Řízené zavlažování

Naprogramujete-li jednou, Vaše zahrada se zavlažuje poté prakticky sama pomocí moderního řízeného zavlažování! Dělá to nezávisle, šetří čas a zabraňuje, aby vaši miláčci neuschli buď z nedostatku času nebo protože se na ně zapomnělo.

Řízené zavlažování je spolehlivé a přesné. Zavlažuje v přesně stanovený čas. Díky tomu máte stoprocentní jistotu, že bude všechno zavlažené i bez toho, abyste museli zaměstnávat zahradníka. Číst více >

  • © 2005 - 2024 Zahradní centrum Řeporyje